Ürün, Yedek Parça Toptan ve Perakende Satışı

Silk-expert 5 IPL BD 5006

ÖNEMLİ

300,000 flashes

300.000 flaş

300.000 flaş, 15 yıllık tüm vücut bakımının eşdeğerini sağlar.

Intelligent SensoAdapt™ skin tone sensor

Akıllı SensoAdapt™ ten rengi sensörü

Cilt rengi vücudun farklı kısımlarında değişiklik gösterir. Sadece Braun Silk-expert cildinizi aralıksız olarak tarayan – saniyede 80 kere – ve ışık yoğunluğunu en etkili ve güvenli sonuç için otomatik olarak uyarlayan benzersiz SensoAdapt™ ten rengi sensörüne sahiptir.

Gliding mode

Kayar mod

Benzersiz biçimde hızlı ve verimli bir IPL işlemi için, daha fazla flaş ışığını tetiklemek ve atlanan alanın daha az olmasını sağlamak için kayma modunu kullanın.

Fast IPL treatments

Hızlı IPL işlemleri

Braun Silk-Expert 5 IPL vücudun bacaklar ya da kollar gibi büyük bölgelerine uygun, hızlı uygulamalar sağlar. Bir bacak veya kolda sadece 8 dakika içinde, etkililikten taviz vermeksizin uygulama yapılabilir.

Clinically tested

Klinik olarak test edilmiştir

Profesyonel ışık teknolojisinden türetilen Braun Silk-expert 5 IPL, evde güvenli ve etkili kullanım için klinik olarak test edilmiştir.

Special edition pouch

Özel tasarım çanta

IPL’nizi depolamak ve taşımak için.

ÖZELLİKLER

Skin health alliance

Recommended by Skin Health Alliance

Dermatologically accredited and skin safe by a leading international skin health organization working with dermatologists and scientists.

Gentle mode

Bakımınızı kişiselleştirin: Normal, nazik veya ekstra nazik mod

Normal mod size tam güç ve cilt tonunuza herhangi bir zamanda uyum sağlama özelliği sunar. Braun Silk-expert, nazik mod kullanılırken bile, farklı cilt renklerine normal modda olduğu gibi hızlı ve doğru bir biçimde adapte olur - tek fark, daha düşük bir enerji düzeyi. Braun Silk-expert ekstra nazik moddayken, muhafaza aşamasında, yeni başlayanlar veya hassas bölgeler için enerji düzeyini minimuma düşürür.

Non stop power

Kesintisiz güç

Güç kaynağı

Ana

Renk

Beyaz/Altın