Braun Traş Makineleri Serisi – 
Nihai tıraş performansı ve cilt rahatlığı

 
 

Dört ürün grubu arasında seçim yapabilir ve kendi ihtiyaçlarınıza mükemmel uygunluktaki tıraş makinesini bulabilirsiniz. Braun Tıraş Makineleri serisi, güne pürüzsüz bir tıraş ve yenilenmiş bir yüz ile başlamanızı mümkün kılan en ileri tıraş teknolojisini temsil etmektedir.

 

7 Serisi - Braun'un şimdiye kadar sunduğu en mükemmel tıraş için

7 Serisi Braun'un sunduğu en gelişmiş ve üstün tıraş makinesi olup mükemmel bir performans göstermektedir. Eşsiz akıllı sonik teknoloji 10,000 mikro titreşim ile her bir dokunuşta daha fazla sayıda kılın yakalanmasına yardımcı olmakta ve bu şekilde Braun tarafından sunulan en kusursuz ve rahat tıraş deneyimini sağlamaktadır. En ileri teknoloji ve tasarımın birleşimi olan 7 serisi tıraş makineleri tamamen Almanya'da geliştirilmektedir. Ergonomik tasarım şimdi asil bir metal renginde teknolojinin doruk noktasını yansıtan LCD ekran ile birlikte sunulmaktadır. Bütün bu özelliklere ilaveten Braun'un en gelişmiş temizleme merkezinin de zevkini çıkartabilirsiniz; bir düğme dokunuşu ile tıraş makineniz otomatik olarak temizlenmekte, şarj olmakta, yağlanmakta ve kurumaktadır.
7 Serisi hakkında daha fazla bilgi edinin
 
 
 
 
 
 

Yeni 5 Serisi: Diğerlerinin başaramadığını o başarır.

Maksimum performans. Benzersiz cilt rahatlığı. Problemli bölgelerde bile.
Yeni 5 Serisi'nde cilt rahatlığından ödün vermeden yüksek performans elde edebilmek için güç ve hassasiyet benzersiz bir şekilde bir araya getirilmiştir. Yeni FlexMotionTec teknolojisi ile cilde daha az basınç uygulanarak etkin tıraş sağlanır. Bunun için 5 Serisi, problemli bölgelerde önemli ölçüde daha fazla cilt teması olacak şekilde geliştirilmiştir. Yeni PowerDrive teknolojisi ile en yüksek kıl yoğunluğunda bile yüksek hızda kesim elde edilebilmesi için öncekine kıyasla %20 daha fazla motor gücü vardır. Tüm 5 Serisi tıraş makineleri Almanya'da üretilmekte olup, gelişmiş teknolojiyi Braun'un dünyaca ünlü tasarımı ve en yüksek Braun kalite standartları ile birleştirmektedir.
Bunun yanısıra, Braun size dünyadaki tek 4 aksiyonlu, alkol bazlı Temizleme ve Şarj Ünitesi rahatlığını sunuyor: bir tuş dokunuşu ile temizleme, şarj etme, yağlama ve temizleme programı seçimi sayesinde tıraş makineniz her gün yeni gibi hissettirir.
Yeni 5 Serisi'yle ilgili daha fazla bilgi edinin.
 
 
 
 
 

 

3 Serisi - Sakalınıza karşı acımasız, cildinize karşı yumuşak - duşta bile!

Yeni Braun 3 Serisi dünyada en çok satan folyo yapılı tıraş makinesi jenerasyonunun en son örneklerinden bir tanesidir. İyileştirilmiş Triple Action FreeFloat™ sistemi, arttırılmış motor hızı ve yeni SensoFoil™ özelliği sayesinde daha iyi bir tıraş deneyimi sağlıyor. Aynı zamanda 3 Serisi'nin Wet & Dry (Islak ve Kuru) Modelleri (380s-4 ve 340s-4) duşta, köpük ve jeller ile bile kullanılabiliyor. 3 Serisi dünya çapında meşhur Braun tasarımını üstün Braun kalitesi ile birleştiriyor.
3 Serisi hakkında daha fazla bilgi edinin
 

 

 

 

1 Serisi - Yakın tıraşın kolay yolu

Tıraş makinesini yeni kullanmaya başlayanlar için mükemmel bir Braun Serisi. Ergonomik tasarımı ve ekstra geniş tıraş başlığı ile etkin bir tıraş sağlar.
1 Serisi hakkında daha fazla bilgi edinin
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Clean & Renew™ (Temizleme ve Yenileme) sistemi

Sadece bir düğmeye basmanızla tıraş makineniz hijyenik olarak temizlenmekte, şarj olmakta ve maksimum kolaylık için yağlanmakta. Clean & Renew™ sistemi ayrıca jiletlerinizi iyi durumda muhafaza ederek her bir dokunuşta maksimum performansı elde etmenizi mümkün kılar. Makinenizi düzenli olarak temizlemeniz optimum düzeyde hijyen sağlar ve böylelikle her gün temiz bir tıraş deneyimini yaşayabilirsiniz.
Clean & Renew™ sistemi hakkında daha fazla bilgi edinin