satin hair 7 360º İnceleme

Braun Satin Hair 7 saç düzleştirici ile daha sağlıklı saç şekillendirme

 
 

IONTEC'li Braun Satin Hair 7 Saç Düzleştirici, şekillendirme yaparken saçınızın parlaklığını ve sağlığını da korumak üzere tasarlanmıştır.

 

 

IONTEC – aktif iyon püskürtücü

IONTEC, saçınızın sağlığını korumak üzere özel olarak tasarlanmış eşsiz bir teknolojidir ve bu sebeple sağlıklı şekillendirme için güvencenizdir. Tek bir tuş ile, milyonlarca aktif iyon salan patentli IONTEC püskürtücüleri harekete geçer. Aktif iyonlar aynen saç bakım kremi gibi çalışır. Saç tellerinin her birini kaplar ve saçınızın genellikle şekillendirme sırasında ısı sebebiyle kaybettiği nem dengesini hızlı bir şekilde geri kazandırır.
Ayrıca aktif iyonlar kıvrılmaları ve uçuşan saçları anında yatıştırarak saça yumuşak bir dokunuş ve parlaklık kazandırır.

Satin Hair 7 Saç Düzleştiricisi özellikleri

Oynar plakalar
Ürünün ekstra koruma sağlamak için tasarlanan patentli oynar plakaları sürtünmeyi önemli ölçüde azaltır. Ayrıca, plakalardan biri yay desteklidir ve şekillendirme sırasında aşırı güç uygulandığınızda direnç göstermez. Bu da saç kırılmasını önlemek için kütikülün sağlığını korur.


NanoGlide seramik plakalar
Kütikülün sağlığını koruyan geleneksel seramik plakalara karşı, ekstra düz yüzey şekli ve 3 kat daha yumuşak NanoGlide Seramik Plakalar.


Isı kontrolü
Braun’un Satin Hair 7 saç düzleştiricisi, 5 derecelik sıcaklık aşamalarında hareket eden farklı saç tipleri için ısı kontrolü sağlama özelliği ile (130 derece ila 200 derece arasında) saçınızın sağlığını koruduğu tespit edilmiş olan sıcaklıklarda çalışır. Bu ürün sayesinde istediğiniz sıcaklığı ayarlayabilirsiniz.

Braun markası, dünya çapındaki en büyük saç bakım şirketine aittir ve sayısız saç bakım yeniliğinin mucidi olmuştur. Braun, 200 derecenin üzerindeki sıcaklıklarda düzleştirme işlemi yapmanın saçın yapısına geri dönülmez biçimde hasar verdiğini tespit etmiştir. Çalışmalarını sağlıklı şekillendirmeye adamış olan Braun, bu doğrultuda Satin Hair 7 saç düzleştiricisini geliştirmiştir. Satin Hair 7 Saç düzleştiricisi, üstün IONTEC teknolojisine ve 200 dereceye kadar sıcaklık kontrolü sağlama özelliğine sahiptir.
Saçlarınızın kazanacağı ışıltı, parlaklık ve yumuşaklık ile farkı görecek ve hissedeceksiniz.