Yeni Satin Hair 5 Multistyler -
Maksimum saç korumasıyla birlikte Stil Çeşitliliği

 
 

İçinizdeki Stil Yaratıcısını keşfedin. Braun yenilikçi Multistyler ürünü kıvırma ve dalgalandırma işlemlerini de düzleştirme kadar kolaylaştırıyor. Devrimsel Bukle Şekillendirici Teknolojisi, soğutma işlemi sırasında saçın iyi kaymasını sağlayarak ve herhangi uzunlukta bir saç için tek seferde güzel görünümler yaratarak mükemmel bir şekilde belirginleştirilmiş, yumuşak bukleler sağlar.

Saçınızı zarar görmekten korurken her gün yeni bir görünümünüzü yaratabilirsiniz. Yenilikçi Braun Satin Hair 5 Multistyler, gelişmiş ısı ayarı ve %100 seramik oynar plakaları sayesinde Gelişmiş Saç Koruma özelliğine sahiptir. Bu özellik aşırı ısınmayı engelleyerek saçınızı zarar görmekten ve kırılmaktan korur.

Ünlülerin Saç Stilisti Sascha Breuer şöyle diyor: “Braun Satin Hair 5 Multistyler’ın en önemli özelliği mümkün olan en düşük ısı ayarını kullanarak güzel bir biçimde rahat bukleler yaratılabilmesidir. Uzman işi yuvarlatılmış kenarlar ve gelişmiş seramik teknolojisi stile maksimum yumuşaklık katmak için saçı plakaların arasında kolayca geçirmenize imkân sağlar.”

İçinizdeki Stil Yaratıcısını keşfedin

Bukleler

Yumuşak ve çekici bukleler: En son, doğal ve kaygısız görünüm; Braun yeni Satin Hair 5 Multistyler ürünü sayesinde sizin olabilir. Mükemmel sonuç elde etmek için tek yapmanız gereken aleti saç diplerine yerleştirip 180 derece çevirmek (2 tur) ve sonra da yavaşça dosdoğru saç uçlarına doğru indirmektir. Sadece çevirin ve çekin, mükemmel.

Dalgalar

Dalgalı saçlar hiçbir zaman demode olmaz. Stillerinde bir parça ekstra doku isteyen kadınlar için mükemmeldir. Sıkı ama fazla kıvrık olmayan dalgalar için tek yapmanız gereken Braun Satin Hair 5 Multistyler ürününü 180° derece çevirip saç uçlarına kadar hızla çekmektir. Ürünü ne kadar hızlı çekerseniz dalga da o kadar gevşek olur.

Kıvrık Uçlar

Saç uçlarını kıvırmak düz saç stilinize eğlenceli bir görünüm kazandırır. Braun Satin Hair 5 Multistyler ürünüyle saçlarınızın uçlarını kolayca kıvırabilirsiniz. Düzleştirme sırasında saç tutamını bırakmadan önce aleti 180 derece içe veya dışa doğru yavaşça çevirin.

Düz

Düz, parlak saçlar her zaman şık ve modadır; ayrıca hızlı ve kolay bir stildir. Braun Satin Hair 5 Multistyler, saçınızı maksimum seviyede koruyarak size en yumuşak, en parlak görünümü kazandırır. Mükemmel sonuçlar için sadece ürünü yerleştirip çekmeniz yeterlidir.

İnce Plakalar

Braun Satin Hair 5 Multistyler’ın ince plakaları kökten uca tek seferde hassas düzleştirme için özel olarak tasarlanmıştır. Mükemmel sonuçlar için sadece çekip çevirmeniz yeterlidir.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Maksimum saç koruması

Bukle Şekillendirici

Eşsiz tasarıma sahip bukle şekillendirici dolaşıklığa neden olmadan, kolayca belirgin bukleler yaratmak için sezgisel kullanıma davet etmektedir. %100 kesintisiz uzanan, saçı kopma, dolaşma ve kırılma hasarına karşı koruduğu kanıtlanmış, mükemmel yuvarlatılmış kenarlara sahiptir.

Isı ayarı

Dijital ısı ayarı, ısıyı 130 – 200°C arasında, +/- 15°C ısı aşamaları halinde, 5 adımda ayarlar. LED ısı ekranı seçilen aşamanın kolayca kontrol edilmesine imkân sağlar.

Gelişmiş ısı kontrolü

Braun Satin Hair 5 Multistyler, elektronik ayarlı gelişmiş ısı ayarlarına sahiptir. Bu da kullanıcılara tam olarak saçları için gereken sıcaklığa ulaşma imkânı sağlar ve aşırı ısınmayı ve saçın zarar görmesini engeller.

Dayanıklı Eloksal Seramik Plakalar

Seramiğin plakanın üzerine ince bir tabaka halinde “boyandığı” geleneksel seramik plakaların aksine, Braun plakanın içine gerçekten dayanıklı, gerçek seramik yerleştirir. Bu %100 gerçek seramik plakalar sürtünmesiz kayma sağlar ve şekillendirme ürünlerinin kalıntılarına karşı dirençlidir.

Patentli oynar plakalar

Braun Satin Hair 5 Multistyler ürünü, daha az maksimum gerilimle daha kolay kayma sağlar; böylece saçta sürtünme ve gerilim daha az olur ve kütikül zarar görmez.