cruZer Precision

cruZer Precision

 Seri: cruZer
 Model: Cruzer Precision
 Satış: Toptan / Perakende
 Fiyat: Telefonla Bilgi Alınız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cruZer precision

Hassas kenarlar ve hatlar için bıyık kesme makineniz

 
 

cruZer precision bıyık kesme makinesi, stilinize ince ayar düzeltme yapmak istiyorsanız doğru bir seçimdir. Ekstra ince dişli bir kesme başlığına sahip olan bu araç, size istediğiniz hassas işleri yapma özgürlüğünü veren çok yönlü bir şekillendirme aracıdır.
Mükemmel bir şekilde biçimlendirilen tarzınızın kolay ve rahat bir şekilde düzeltilmesi için farklı boylarda iki ilave kesme tarağıyla birlikte satılmaktadır.

 

 

 

cruZer precision ürün özellikleri

Stil verme

Hassas bir sakal stili için keskin hatları belirleyin 
cruZer6 precision bıyık kesme makinesi, ulaşılması zor alanlara ve şekillere stil vermek için ekstra küçük bir başlığa sahiptir. Küçük kesme elemanı sayesinde özellikle cilde yakın yerlerde şekillendirme yapma imkanı sağlar ve yüzünüze keskin kenarlar ve hassas hatlar verir.
 
 
 
 
 
 
 
 

Kesme

Yüzünüzdeki sakalları iki farklı uzunlukta kesin
5mm ve 8mm boylarındaki iki kesme tarağı ile cruZer6 precision yüzünüzdeki sakalları istediğiniz uzunlukta kesmenizi kolaylaştırır. Tek yapmanız gereken iki kesme ayarından birini seçmek ve favoriler, bıyık ve kaşlar gibi küçük bölgeleri maksimum hassaslıktaki bu bıyık kesme makinesiyle kontrol altına almaktır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolay kullanım & temizlik

Küçük, kullanışlı ve temizlenmesi kolay
cruZer6 precision’ın kullanımı ve temizlenmesi oldukça kolaydır. Kalemden bile daha küçük olan bu bıyık kesme makinesi her türlü kozmetik çantasına sığar ve hem evde hem de yolda mükemmel bir cihazdır. Kesme makinesini temizlemek için tek yapmanız gereken tıraş başlığını sökmek ve akan su ile yıkamaktır.
Ek Özellikler:
• Yıkanabilir Başlık & Taraklar 
• Çalışma pili (AAA Duracell pil, kutuya dahil)