cruZer 6 Face

cruZer6 Face 

 Seri: cruZer
 Model: Cruzer 6 Face
 Satış: Toptan / Perakende
 Fiyat: Telefonla Bilgi Alınız

cruZer 5 Face

cruZer 5 Face 

 Seri: cruZer
 Model: Cruzer 5 Face
 Satış: Toptan / Perakende
 Fiyat: Telefonla Bilgi Alınız

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

cruZer face - Eşsiz ve keskin sakal stilleri!

 
 

Bu şık 3'ü 1 arada tıraş, kesim ve şekillendirme makinesi her türlü sakalı şık hale getirebilir, Sıfır tıraş tıraş yapabilir, titiz şekiller veya belirgin kenarlar elde etmenizi sağlayabilir. cruZer6 face, bir Braun kuru tıraş makinesinde bulunan tüm üstün teknoloji ve performansı sunar ve buna ek olarak şekillendirme için döner bir şekillendirme başlığı ve sakalınızı dört farklı boyda kesebilmenize olanak tanıyan ayarlanabilir eklentiler bulundurur. 

Dahası, cruZer6 face'ün yenilikçi ıslak & kuru teknolojisi onu duşta da kullanılabilen kullanışlı bir alet yapmaktadır.

 

cruZer face'ün ön plana çıkan özellikleri

Tıraş et

Etkili, temiz tıraş için tam boy tıraş makinesi
cruZer6 face, size daha az hareketle ekstra pürüzsüz, temiz bir tıraş sunmak için tasarlanmıştır. Ekstra geniş tıraş başlığı daha geniş bir alanı kolaylıkla tıraş etmenize olanak tanırken, gelişmiş SmartFoil teknolojisi farklı yönlerde büyüyen kılları etkin bir şekilde yakalar. Mükemmel sıfır tıraşınızı tamamlamak için de, entegre dokunmatik sistem yaptığınız baskıya kolayca adapte olur ve zorlanmadan temiz ve pürüzsüz bir cilt elde etmenize olanak tanır.

 
 
 

 

 

 

 

Düzelt

Dört farklı boyda kesim yapmak için ayarlanabilen tarak
cruZer6 face'ün düzeltme fonksiyonu saçlarınızı dakikalar içerisinde istediğiniz uzunlukta kesmenize olanak tanır. Çıkartılabilen kesim tarağı kısa sakaldan tam sakala kadar dört ayrı boyda (1.2mm, 2.8mm, 4.4mm, 6mm) kesim yapabilmenize olanak tanıyarak sakalınızı kesmenizi ve kişisel sakal uzunluğunuzu korumanızı kolaylaştırır. Hassas tıkla-ve-kilitle sistemi, tarağı çıkartmanıza veya değiştirmenize gerek kalmadan uzunluk ayarınızın tek bir parmak dokunuşu ile kolayca değiştirilebilmesine ve kilitlenebilmesine olanak tanır. Ek olarak, tedarik edilen üç-günlük sakal tarağı da kirli sakalınızı muhafaza etmeniz için mükemmel bir çözüm sunar.
 
 
 
 

Şekil ver

Hassas hatları şekillendirmek için döner şekillendirme başlığı
cruZer6 face'ün şekillendirme işlevi yüz stilinize ince ayar yapmak için harika bir yöntemdir. İki taraflı özel dönebilen şekillendirici yüz görünümünüzün ayrıntıları üzerinde çalışmayı kolaylaştırmaktadır. Şekillendiricinin dar kenarı çizgileri ve kenarları hassas bir biçimde tanımlar ve sıkı kıvrımları da doğru yerlerde şekillendirirken, kalın kenarı da (28mm) daha geniş alanları eşit oranda keser ve kırpar. Dar şekillendiricinin üstünde bulunan ekstra ufak hassas tarağı kullanarak favoriler ve bıyık gibi ufak alanları düzeltebilirsiniz.

Ek özellikler:

• Şarj edilebilir, sadece kablosuz kullanım

• 30 dakikalık tıraş için 1 saat şarj gerektirir

• Hızlı-tıraş özelliği: 5 dakikalık şarj = 1 tıraş

• LED şarj göstergesi

• Otomatik küresel voltaj 110-240V

Kuru&ıslak - Duşta bile kullanılabilir

cruZer6 face'ü ister kuru, ister ıslak ortamda kullanın, bu çok yönlü tıraş makinesi her iki ortamda da en iyi performansı sunar. Tamamen yalıtılmış gövdesi sayesinde, tıraş makinenizi duşta da kullanarak yerlere saç dökülmesinin önüne geçebilirsiniz. Dahası, makine tamamen yıkanabilir özelliktedir ve bu yüzden makinenizi çekinmeden akan su altında yıkayabilirsiniz.