cruZer 6 clean shave

 

cruZer6
clean shave
 

 Seri: cruZer
 Model: Cruzer 6
 Satış: Toptan / Perakende
 Fiyat: Telefonla Bilgi Alınız

cruZer 5 clean shave

 

cruZer5
clean shave
 

 Seri: cruZer
 Model: Cruzer 5
 Satış: Toptan / Perakende
 Fiyat: Telefonla Bilgi Alınız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni cruZer clean shave - süper yumuşak tıraş, son derece keskin hatlar

 
 

Hiç daha yumuşak olmamıştı - yeni cruZer6 clean shave ile şık bir stil yakalamak artık her zamankinden de kolay. Ufukta üç günlük sakalınızın hiç uymayacağı önemli bir şey mi var, yoksa yüzünüzün hatlarını vurgulamak mı istiyorsunuz? Güçlü üç etkili tıraş makinesiyle yumuşak bir sinekkaydı tıraş sadece birkaç dakika sürer. Görüntünün mükemmel olmasını istiyorsanız, konturları istediğiniz gibi biçimlendirmek için şekillendiriciyi kullanın.

Cildiniz üzerinde yumuşak, ince ve gelişmiş yeni cruZer6 clean shave piyasadaki en zarif stil güçlendiricisidir.

 

cruZer clean shave özellikleri

Temiz tıraş

Yeni cruZer6 clean shave üç etkili güçlü süzülme özelliğiyle bir düğmeye basarak istenmeyen kıllardan kurtulmak için kusursuz bir seçimdir. İki bıçağı ve entegre şekillendiricisi cildinize son derecede yumuşak davranırken, giderek daha yakın tıraş sağlar. Yeni cruZer6 clean shave üç günlük sakallarda bile kusursuz bir performans sunar, her harekette uzun ve kısa kılları etkinlikle keser.
 

 

 

 

 

 

Stil

Sinekkaydı tıraş olmak istemiyor, ya da favorilerinizi ele almayı mı arzuluyorsunuz? Yeni cruZer6 clean shave kendi özel stilinizi oluşturmanız için entegre bir hassas şekillendirici içerir! Stil özelliğiyle kenarları kesin biçimlendirmek veya görünüşünüze keskin çizgiler katmak su içmek kadar kolay. Yumuşak, sinekkaydı bir tıraşı keskin çizgilerle karıştırmak, modada hedefi ortasından vurmanızı sağlar - onun için şu ayrıntıların üzerinde çalışmaya başlayın!
 
 
 
 
 
 
 

Islak ve Kuru

Yeni cruZer6 clean shave en az sizin kadar çok yönlü - duşun altında ya da dışında, jel veya köpükle; hepsi size kalmış! Tümüyle yıkanabilir ve %100 su geçirmez yeni cruZer6 clean shave ekstra zindelik için mükemmel seçimdir - hemen duşa girin ve tıraşa başlayın!
Ek özellikler:
• Şarj edilebilir
• Kablolu ve kablosuz
• Pil seviyesi için LED ekran