cruZer 6 Body

cruZer 6 Body 

 Seri: cruZer
 Model: Cruzer 6 Body
 Satış: Toptan / Perakende
 Fiyat: Telefonla Bilgi Alınız

cruZer 5 Body

cruZer 5 Body

 Seri: cruZer
 Model: Cruzer 5 Body
 Satış: Toptan / Perakende
 Fiyat: Telefonla Bilgi Alınız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cruZer body

Vücut görünümünüzü mükemmelleştirmek için mükemmel vücut epilatörü - Alt kısımlarınız da dahil.

 
 

Tüm dünyada erkekler için kasık kılı tıraşı, rutin günlük bakımlarının doğal bir parçası haline gelmiştir. cruZer6 body, tıraşlı göğüs veya koltukaltları ile taze, temiz bir görünüş deneyimlemek isterseniz, doğru bir tercih olacaktır. 
İkisi bir arada bir cihaz olarak, bir parmak hareketiyle kesme işleminden tıraş işlemine geçme imkanıyla birlikte size dünyanın en iyi iki özelliğini tek bir cihazda sunar. Göğüsten koltukaltlarına ve omuzlara kadar tüm vücut bögleleri için uygundur... Alt kısımlarda bile! Son teknoloji harikası ıslak & kuru teknolojisi sayesinde cruZer6 body epilatör duşta da güvenli bir şekilde kullanılabilir ve yerde kıl birikmesi gibi karışıklıklar da tarihe karışır.

 

 

 

 

 

1. Güçlendirilmiş kesme

Güçlendirilmiş vücut kılı kesme makinesiyle vücut kıllarınızı 3 farklı uzunlukta kesin
Vücut bakımı için özel olarak tasarlanmış cruZer6 body, çoğu normal sakal kesme makinelerinden daha küçük kesme dişleri olan ince bir kesme elemanıyla birlikte satılır. Bu ekstra ince kesme elemanı sıyrık ve kesikleri en aza indirger ve gelişmiş güvenlik için koltukaltı ve kasık gibi özel bölgelerin kesilmesinde kullanılan fazladan hassas tarakla birlikte sunulur. Vücut epilatörünün üç kesme tarağı size vücut kıllarınız için mükemmel uzunluğu seçme imkanı verir (0,6mm, 3mm & 8mm).

2. Islak tıraş

Dahili Gillette Fusion bıçak ile birlikte en pürüzsüz temiz tıraş
Gillette’in gelişmiş tıraş teknolojisi olan beş adet özel hizalanmış bıçakla donatılmış olan cruZer6 body, size herhangi bir sorun olmadan pürüzsüz ve düz bir tıraş sağlar. Bıçaklar birbirine yakın yerleştirildiğinden, baskıyı azaltmanıza yardımcı olur ve minimum cilt tahrişi ile maksimum tıraş rahatlığı sunar. Vücut kılı temizleme cihazının ıslak tıraş fonksiyonu size büyük alanları bile hızlı bir şekilde tıraş etme imkanı ve tek bir darbe ile maksimum rahatlık ve en iyi tıraş sonuçları elde etme imkanı sağlar.
 
 

1+2. Kesme & Tıraş etme

Eşsiz kombinasyon modu - tek seferde kes ve tıraş et
Eşsiz kombinasyon modu ile cruZer6 vücut kılı temizleme aleti size tek bir dokunuşla hem kesme hem tıraş etme imkanı sağlar. Tek bir rahat hareketle vücut kıllarınızın hem kesilmesi hem temiz tıraş edilmesi, sizin tıraş rutininizi daha hızlı ve sorunsuz şekilde halletmenize imkan sağlar ve size sevdiğiniz şeylerle daha fazla vakit geçirme şansı tanır.
 
 
 
 
 

Tasarım

Vücudun TÜM bölgelerinin bakımı için ergonomik tasarım
cruZer6 body özel olarak vücut bakımı için tasarlanmıştır. Eşsiz ergonomisi sayesinde tüm vücut bölgelerini rahatlıkla tıraş edebilir ve omuzlarınız gibi erişilmesi zor alanların da üstesinden gelir. Nasıl bir vücut görünümü istediğinize bakmaksızın, şık vücut kılı temzileme makinesi size her stil için mükemmel kavrama sağlar.

Ek Özellikler:

• Islak & Kuru - Duş altında kullanılabilir
• LED şarj göstergesi
• Tamamen kablosuz
• Özel endüktif şarj standı
• Tam şarj edildiğinde 50 dakika kullanılabilir