Clean & Renew 360º'lik görünüm

Clean & Renew™ (Temizleme ve Yenileme) Sistemi

3, 5 ve 7 serisi tıraş makinelerimizi olağanüstü bir yenilikle donattık - tıraş makinenizin her gün yeniymiş gibi görünmesini sağlayan kendi kendini temizleme özelliği

Series 7 790cc

7 Serisi
790cc-4

Series 7 760cc-4

7 Serisi
760cc-4

Series 5 5090cc

Series 5
5090cc

Series 5 5070cc

Series 5 
5070cc

     

 

    
Temizleme

Temizleme

Alkol bazlı temizlik çözümü, tıraş makinesinin hijyenik bir biçimde temizlenmesini sağlamak üzere tıraş edilmiş olan sakalları çıkarır.

Şarj etme

Şarj etme

Tıraş makinesinin bataryası Clean & Renew™ (Temizleme ve Yenileme) Sistemi’nde takılıyken otomatik olarak şarj olur ve tıraş makinesinin şarjının tam dolu kalmasını sağlar.

Yağlama

Yağlama

Temizleme aşamasında uygulanan temizlik formülü optimal kesme etkinliğini sağlayacak şekilde bıçakları otomatik olarak yağlar. Aynı zamanda ferahlatıcı bir limon kokusu da yayar.

Otomatik Program Seçimi

Otomatik Program Seçimi

Clean & Renew™ (Temizleme ve Yenileme) Sistemi, optimal temizleme yoğunluğunu sağlamak üzere 3 mod arasından en iyisini seçmeden önce tıraş makinenizin en son ne zaman temizlendiğini otomatik olarak belirler.

Kurutma

Kurutma

Tıraş makinesi, temizleme aşamasının ardından performansı maksimum düzeye çıkarmak için ısı indükleyici bir sistem aracılığıyla tamamen kurutulur.

nono
Hızlı Temizleme

Hızlı Temizleme

Hızlı temizleme programı, çabuk sonuçlar ortaya koyacak şekilde tıraş makinesini sadece yaklaşık 25 saniye içerisinde temizler.

no