Tek bir tuş ile anında parlaklık: 
Braun Satin Hair 7 saç fırçası

 
 

Aktif iyon içeren Braun Satin Hair 7 saç fırçası, kadınların her zaman güzel görünmesi amacıyla tasarlanmış, saç bakımı dünyasında çığır açan bir buluştur.

İlk fırça darbesiyle her zaman her yerde anında parlaklık ve yumuşaklık – yalnızca tek bir tuşa dokunarak. Braun Satin Hair 7 saç fırçasının kullanımı kolaydır, %100 portatiftir, uçuşan saçları yatıştırır ve statik elektriği giderir. Saçınız daha parlak ve yumuşak olacağından farkı doğrudan görebilir ve hissedebilirsiniz. Sonuca son derecede şaşıracak ve Braun Satin Hair 7 saç fırçasının saçınızı inanılmaz derecede parlak ve ışıltılı hale getirdiğini göreceksiniz.

Satin Hair 7 saç fırçasının özellikleri

 

IONTEC – aktif iyon püskürtücü

İyon püskürtücü, milyonlarca aktif iyonu saçınıza yayarak saçınızın etrafında bir ışık çemberi oluşturur. Aktif iyonlar aynen saç bakım kremi gibi çalışır. Elektriklenmeleri ve uçuşan saçları anında yatıştırır ve aktif iyon içermeyen fırçalara oranla saça çok daha yumuşak bir dokunuş kazandırır.

 

 

 

 

Satin Hair 7 saç fırçası ile ilgili bilgiler

Çıkarılabilir tampon ped
Ekstra yumuşak tampon saç derisi üzerinde duyusal bir deneyim sunmak üzere özel olarak tasarlanmıştır ve fırçanın saç tellerine dolanmadan nazikçe saçlarınızı fırçalamasını sağlar. Ayrıca, kolay temizlenemesi amacıyla fırçadan çıkarılabilir.


Dikişsiz kıl teknolojisi
Ultra yumuşak yüzeye sahip dikişsiz kıllar son derece nazik bir fırçalama olanağı sunarak kütikülün zarar görmesini engeller.
Dikişsiz fırça kılı teknolojisi videosunu seyredin

 

Braun Satin Hair 7 saç fırçasının, çantada taşınırken kaza ile açılmasını önlemek için otomatik kapama özelliği vardır.