Satin Hair 7 Colour Bukle Maşası

 

Satin Hair Colour 7 Bukle Maşası

 Seri: Satin Hair
 Model: 7 colour
 Satış: Toptan / Perakende
 Fiyat: Telefonla Bilgi Alınız

Satin Hair 7 Bukle Maşası

 

Satin Hair 7 Bukle Maşası 

 Seri: Satin Hair
 Model: 7 
 Satış: Toptan / Perakende
 Fiyat: Telefonla Bilgi Alınız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satin Hair bukle maşaları

Braun çok yönlü bukle maşaları, size hayalinizdeki saç şeklini gerçekleştirmenizi sağlayacak çok geniş şekillendirme seçenekleri sunar.

Satin Hair 7 Colour bukle maşası

Satin Hair 7 bukle maşası

 

  

 

  

Renk Koruma Teknolojisi

Daha uzun süreli canlı renkler için

 no

IONTEC

Sağlıklı şekillendirme için güvenceniz

no 

Saten iyonları

Mükemmel parlak ve akıcı saçlar için

  

Üstün iyon performansı

Anında akıcılık sağlamak için kabarma ve statik elektriği yatıştırır

  

Hassas ısı ayarı

135°C’den 185°C’ye sağlıklı şekillendirme için

  

Seramik Silindir

Prevents dry out of sensitive tips

  

Geniş silindir

Büyük bukleler için

 no

İnce silindir

Küçük bukleler için

no 

Isı aralığı

135°C-185°C135°C-185°C

Isı kademeleri

9 (saç tipine göre elektronik)9 (5°C’lik adımlarla elektronik olarak)

Isınma süresi

60 san.60 san.

Otomatik kapanma (30 dakika sonra)

  

Soğuk tutma başlığı

    

Boyalı saçlar için ışıldayan parlaklığa giden en etkili yol: Braun Satin Hair 7 Colour Bukle Maşası

 
 

Braun Satin Hair 7 Colour boyalı saçlar için bukle maşası, şekillendirme sıcaklığının saçınız için aşırı yükselmesini önlerken, renk solmasını %50'ye* varan oranlarda düşürerek narin ve boyalı saçınızı aşırı kurumaktan korumak için tasarlanmıştır*. Özel ısı ayarı ile saçınızın ince, normal veya kalın olmasına göre ayarlanabilir ve eşsiz tasarımlı seramik silindiriyle takılmayı en aza indirir. Sonuç: Boyalı saçınız çok uzun süre canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanır.

 

Renk solmasını önler

Braun Satin Hair 7 Colour Bukle Maşası saçınızın canlılığını ve sağlığını korur. Eşsiz Renk Koruma Teknolojisi, sıcaklığın eşit olarak dağıtılmasını ve aşırı yükselmemesini sağlayarak, şekillendirme esnasında renk solmasını %50'lere* varan oranlarda azaltır ve önemli ölçüde daha parlak bir renk sağlar.

*Renk Koruma Teknolojisi olmayan ürün kullanılmasına kıyasla.

 

Satin Hair 7 Colour Bukle Maşası özellikleri

Saçınızın nemini korur
Braun'un Satin Hair 7 Colour Bukle Maşası, saçınızı yakmaz ve kurutmaz. Aksine: saçınıza eşsiz saten iyonları yayarak şekillendirme yaparken nem kaybını önler. Bu negatif yüklü iyonlar, pozitif yüklü saçınızla bütünleşir ve elektriklenmeyi önleyerek havadaki nem parçalarını çekip saçınızın en çok ihtiyacı olan yerlere yönlendirir.


Antistatik şekillendirme
Braun eşsiz iyon teknolojisi her bir saç telini saran zengin bir saten iyonları akışı üretir. Bu gelişmiş iyonik performans, kıvrımları ve statik elektriği yatıştırıp saçınızı muhteşem bir şekilde parlak ve akıcı hale getirerek şekillendirme sırasında doğal bir nemlendirici gibi hareket eder.Saçınızı korur
Boyama işlemi, boyalı ve rengi açılmış saçların yüzey yapısını biraz değiştirir. Bu nedenle boyanan saç yüzeyinizi daha fazla baskıdan korumak özellikle büyük önem taşır.
Braun Satin Hair 7 Colour Bukle Maşası eşsiz tasarımlı seramik silindiri ekstra yumuşaktır ve saçınızın sürtünme olmadan kaymasını sağlayarak zarar görmekten korur - daha uzun süren, muhteşem renkler için.


Her saç tipine uygundur
Braun Satin Hair 7 Colour Saç Düzleştirici, boyalı saçlarınızı şekillendirirken sıcaklığın aşırı yükselmemesini sağlar. Aslında bu oldukça basittir: Şekillendirmeye tepki vermek için farklı saç türleri farklı sıcaklıklara ihtiyaç duyar. Sıcaklık, ince saça kalın saçtan daha kolay nüfuz eder. Bu nedenle Satin Hair 7 Colour Saç Düzleştirici, saç tipinize göre (ince, normal, kalın) sıcaklığın önceden ayarlanması için özel sıcaklık ayarlama özelliğine sahiptir. Zor düzleştirilen saç tellerini şekle sokmak için sıcaklık artırma düğmesini kullansanız bile, saçlarınızı 200°C dereceden fazla sıcaklığa maruz bırakmazsınız. Aşırı sıcaklık tehlikesi olmadan mükemmel şekillendirme sonuçları elde edebilir ve uzun süren muhteşem saç renginizin keyfini çıkarabilirsiniz.

*Normal ayarda IONTEC’li Renk Koruma Teknolojisi (normal saç) ve 200°C en yüksek ayarda

Sağlıklı bukleler: Braun Satin Hair 7 Bukle Maşası

 

 

IONTEC teknolojisine sahip Braun Satin Hair 7 bukle maşası, şekillendirme sırasında saçınızın parlaklığını ve sağlığını korumak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Saçlarınız parlak, ışıl ışıl, akıcı ve sağlıklı olacağından farkı görebilir ve hissedebilirsiniz.

 

Kanıt:


IONTEC'li Braun Satin Hair 7 Bukle Maşası kullanan kadınların 10'da 9'u, kullandıkları bukle maşalarına kıyasla Satin Hair™ Bukle Maşası ile daha parlak saçlar elde ettiklerini onaylamışlardır.*

IONTEC’li Braun Satin Hair 7 Bukle Maşası kullanan kadınların 10'da 9'u, kullandıkları bukle maşalarına kıyasla ile daha canlı ve esnek bukleler elde ettiklerini onaylamışlardır.*

IONTEC Teknolojisi

Tüm Braun Satin Hair 7 cihazları gibi, Braun Satin Hair 7 Bukle Maşaları da IONTEC teknolojisi içerir.
IONTEC, saçınızın sağlığını korumak için özel olarak tasarlanmış eşsiz bir teknolojidir ve bu nedenle sağlıklı bir şekillendirme için güvencenizdir. Yeşil iyon püskürtücüler, saçınızı kıvırırken/bukle yaparken havadan nem parçacıklarının saçınıza çekilmesi için saçınıza milyonlarca saten iyonu bırakır. Sonuç; saçınızın sağlığını yansıtan, kusursuz canlı ve parlak saç stilleri.

Satin Hair 7 Bukle Maşası özellikleri

Nem oranı dengesi
Saten iyonlar saçınızın her bir telini sarar ve genellikle aşırı sıcaklıklarda şekillendirme yaparken kaybedilen nemi geri kazandırarak saçınızın nem dengesini çabuk bir şekilde düzenler.


Antistatik şekillendirme
Braun eşsiz iyon teknolojisi her bir saç telini saran zengin bir saten iyonları akışı üretir. Bu gelişmiş iyonik performans, kıvrımları ve statik elektriği yatıştırıp saçınızı muhteşem bir şekilde parlak ve akıcı hale getirerek şekillendirme sırasında doğal bir nemlendirici gibi hareket eder.

Saç kırılmasını önleme
Eşsiz tasarımlı seramik bakım ucu sayesinde özel hassas saç uçlarını koruyarak aşırı kurumayı önler ve saçınızın kütikül sağlığına dikkat eder.

Sağlıklı şekillendirme için titiz ısı kontrolü
Braun Bukle Maşaları Bağımsız Alman Elyaf Araştırma Enstitüsü DWI'ın bilimsel önerileri doğrultusunda geliştirilmiştir. Satin Hair 7 Bukle Maşasının, farklı saç tipleri için 5°C'lik aralıklarda titiz ısı kontrolü (125°C'den -185°C'ye kadar) özelliğiyle saçınızın sağlığını koruduğu kanıtlanmıştır. Dolayısıyla kişisel ihtiyaçlarınıza uygun olarak sıcaklık ayarlaması yapabilirsiniz.

 
Braun dünyanın en büyük saç bakımı şirketinin bir markası olup birçok saç bakım teknolojisinin yaratıcısıdır. Braun, DWI (bağımsız bir Alman Araştırma Enstitüsü) ile el ele vererek, 200°C üzerindeki sıcaklıklarda saç kıvırma/bukle yapmanın saç yapısına geri dönülemez şekilde zararlar verdiğini kanıtlamıştır. Satin Hair 7 Bukle Maşasının 185°C'ye kadar ısı kontrol özelliği ve üstün IONTEC teknolojisi, saç sağlığınıza ne kadar özen gösterdiğimizin bir kanıtıdır.
*Tercihlerini belirtenler; Kaynak: MM Araştırma Enstitüsü; Almanya Ocak 2006