790cc4 Asil Metal

790cc-4

Asil metal / Siyah renk

 Seri: 7 serisi
 Model: 790cc-4 Asil metal
 Satış: Toptan / Perakende
 Fiyat: Telefonla Bilgi Alınız

760cc4 Siyah renk

760cc-4

Siyah renk

 Seri: 7 serisi
 Model: 760cc-4 siyah renk
 Satış: Toptan / Perakende
 Fiyat: Telefonla Bilgi Alınız

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Braun 7 Serisi - Braun'un şimdiye kadar sunduğu en mükemmel tıraş için

 

 

7 Serisi Braun'un sunduğu en gelişmiş ve üstün tıraş makinesi olup mükemmel bir performans göstermektedir. Eşsiz akıllı sonik teknoloji 10,000 mikro titreşim ile her bir dokunuşta daha fazla sayıda kılın yakalanmasına yardımcı olmakta ve bu şekilde Braun tarafından sunulan en kusursuz ve rahat tıraş deneyimini sağlamaktadır. Bütün 7 serisi tıraş makineleri tamamen Almanya'da oluşturulmakta ve en ileri teknoloji ve tasarımı kendi yapılarında birleştirmektedir. Bütün bu özelliklere ilaveten Braun'un en gelişmiş temizleme merkezinin de zevkini çıkartabilirsiniz; bir düğme dokunuşu ile tıraş makineniz otomatik olarak temizlenmekte, şarj olmakta, yağlanmakta ve kurumaktadır. 
*790cc-4 ve 760cc-4

7 Serisi tıraş makinelerinin avantajları

Dakikada 10,000 mikro titreşim ile dünyanın yegane akıllı sonik teknolojisi.
7 Serisi tıraş makinesinin motor gücü sakalınızın yoğunluğuna adapte olarak Braun'un şimdiye kadar sunduğu en kusursuz ve rahat tıraşı sağlar. Makine dakikada 10,000'e kadar mikro titreşim aktarmak sureti ile her bir dokunuşunda daha fazla kılı yakalar ve keser.

Daha kişisel bir tıraş için size özel 3 mod ayarı
7 Serisi 3 farklı tıraş modu olan tek Braun tıraş makinesidir: Ekstra hassas, normal ve yoğun modları sakalınız ve cildiniz için en uygun tıraş ayarlarıyla yüzün farklı bölgeleri için geliştirilmiştir.

Patentli ActiveLift™ herhangi bir problemli bölgede bile yatay şekilde duran kılları yakalayabilmektedir.
ActiveLift™ dünyanın yegane patentli merkezi düzelticisi olup saniyede 130 hareket ile aktif olarak yatay şekilde duran kılı kaldırır ve keser. Tıraş konusunda yıllardır yürütülen araştırmalar bize erkeklerin ihtiyaç duydukları şeyin, düz kılların sıklıkla görüldüğü erişilmesi zor boyun bölgesinde bile kusursuz bir tıraş ihtiyacı olduğunu göstermiştir. Asimetrik bir şekle sahip olan ActiveLift™ özellikle herhangi bir problemli bölgede zorlu kılları yakalamak üzere tasarlanmıştır.

Daha uzun süre dayanan kusursuz yakın tıraş için OptiFoil™
OptiFoil™ Braun'un sunduğu en gelişmiş folyodur. Folyonun eşsiz geometrisi ergonomik boyutlardaki delikleri ile daha fazla kılın yakalanması ve kesilmesini her zamankinden daha derin bir şekilde sağlar. Braun'un 50 yıldan fazla bir süredir folyo evrimindeki deneyimi benzersiz OptiFoil™ ile sonuçlanmıştır.

Yüze maksimum uyum için tam anlamıyla esnek tıraş sistemi
Braun'un benzersiz döner baş ve hareketli folyo birleşimi yüze maksimum derecede uyum sağlar.

Clean & Renew™ (Temizle ve Yenile) Sistemi

7 Serisi hızlı temizleme özelliğine sahip otomatik ve dört basamaktan oluşan Clean & Renew™ sistemini sunar: Bu sistem bir dokunuşunuzla tıraş makinenizin hijyenik olarak temizlenmesini, şarj olmasını, yağlanmasını ve kurumasını sağlar. Temizleme merkezinin yaratıcısı olarak Braun'un bu alanda 10 yıldan fazla deneyimi bulunmaktadır ve bu nedenle Braun her bir temizleme işleminde mikroplar ve bakterinin %99.999'unu ortadan kaldıran alkollü temizleme sıvısını sunan yegane markadır. Testler temizleme merkezini kullanmanın sadece su altında çalkalamaktan on kat daha hijyenik olduğunu göstermiştir. Clean & Renew™ yeniden doldurma kartuşunu yılda yaklaşık 4 kere değiştirmek gerekir ve bu tıraş makinenizi her gün sanki yeni alınmış gibi hissetmenizi sağlar.
Sadece *790cc-4 
**790cc-4 ve 760cc-4

Clean & Renew™ sisteminin özellikleri
• Hijyenik temizleme için benzersiz alkol bazlı temizleme solüsyonu
• Otomatik şarj
• Optimal kesme verimliliği için otomatik yağlama 
• 3 Mod arasında otomatik program seçimi: kısa eko / normal / yüksek yoğunlukta
• Aktif ısı aktarımlı kurutma - 7 Serisi, sadece 790cc-4 ve 760cc-4 
• 25 saniyede FastClean (Hızlı Temizleme) - 7 Serisinde sadece 790cc - 4
• Taze limon kokusu

 

Ek Özellikler  

 

Tam şekillendirme için hassas uzun kıl düzeltici

7 Serisi hassas uzun kıl düzeltici bütün üstün tıraş makineleri içinde en iyi kesme performansını sunar. Favorilerinizi, bıyığınızı veya sakalınızı bu mükemmel ve hassas alet ile düzeltmek için sadece dışarı çıkan uzun kıl düzelticisini yukarı kaydırmanız yeterlidir.
 
 
 
 

%100 su geçirmez ve tamamen yıkanabilir

Braun Tıraş Makineleri tamamen yalıtılmış bir gövdeye sahip olup hızlı bir şekilde ve kolayca akan su altında durulanabilirler. Optimal kolaylık için, tıraş makinenizi bir düğmeye dokunarak hijyenik olarak temizlemek üzere Clean & Renew™ sistemini kullanabilirsiniz.
 
 
 
 

Pil durumu ve hijyen için gelişmiş ekran

7 Serisi en gelişmiş ekrana sahip yegane Braun tıraş makinesidir - söz konusu ekranda şarj durumu, pil ve detaylı hijyen durumu gösterilir.*
*Sadece 790cc-4
 
 
 
 
 

Herhangi bir bellek etkisi olmadan güçlü yeniden şarj edilebilir lityum-iyon pil

Bütün 7 serisi tıraş makineleri yeniden şarj edilebilir ve hem kablosuz hem de kablolu olarak kullanılabilir. Braun 7 Serisi tıraş makineleri belleğe etkisi olmayan 3,6 V lityum-iyon piller ile çalışmaktadır.
 
 
 
 

Sadece 1 saatte ful şarj olma özelliğiyle 50 dakika kablosuz tıraş

1 saatlik şarj süresi size 50 dakikaya kadar kablosuz olarak tıraş olabilme imkanı sağlar. Hızlı bir 5 dakikalık şarj 1 kablosuz tıraş için yeterlidir. SmartPlug otomatik dünya çapında voltaj ayarına sahiptir (100V-240V). Size hem evde hem de seyahatte gereken kolaylığı sağlamak üzere dünya çapında voltaj ayarı (100V-240V) yapabilmeniz mümkündür.