ES-LF51

ES-LF51

 Seri: 4 BLADE
 Model: ES-LF51
 Satış: Toptan / Perakende
 Fiyat: Telefonla Bilgi Alınız

ES-RF31

ES-RF31

 Seri: 4 BLADE
 Model: ES-RF31
 Satış: Toptan / Perakende
 Fiyat: Telefonla Bilgi Alınız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni nesil ıslak (köpüklü)/kuru tıraş makinesi teknolojisi

Bir dizi yeni özellik ortaya koyan Panasonic’in tıraş makinesi serisi, en zor noktalarda bile en hızlı, etkili ve yakın tıraşı sağlayarak yüz hatlarına mükemmel şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Tıraş makineleri daha önce hiç bu kadar rahat ve iyi olmamıştı!

 

 

Islak(Köpüklü)/Kuru Teknoloji – Rahat seçiminiz
Panasonic’in tıraş makineleriyle kuru tıraş keyfi yaşayabilir ya da tıraş makinesinin rahatlığı ile ıslak tıraşın yenileyici etkisinin tadını birlikte çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Rahat Tıraş
İsterseniz sadece köpürtün, ister duş esnasında kullanın, ıslak (köpüklü) tıraş, daha uzun süren ve daha yumuşak bir tıraş sunarak cildi korur. Tıraş işlemi bittikten sonra tıraş makinesini temizlemek için suda durulamanız yeterlidir.

 

 

 

 

 

 

Şarj edilebilen ve kendi kendini temizleyen otomatik sistem
Bir tıraş makinesini temizlemenin bu kadar kolay ve sağlıklı olabileceğini kim tahmin edebilirdi ki? Temizleme ve şarj istasyonuna yerleştirildiğinde otomatik olarak temizlenir, kurur, şarj edilir ve bir sonraki sefer için hazır hale getirilir. Panasonic’in yağ ile zenginleştirilmiş özel temizleme solüsyonu, bıçakları kaygan ve en iyi durumda tutar.